Новини
10 березня, сонячного понеділка, учні Коршівського ліцею запалили свічі від символічної Шевченкової, вшановуючи пам'ять геніального українця. Одинадцятикласники разом із класним керівником Іваничук Г.І. розповідали про поета-пророка, наголошуючи на тому, як важливо розуміти значення цієї крихітної свічечки в нашому сьогоденні, у житті народу і кожного із нас.
Учні 6-х класів, 7-А та 10 класу разом з учителькою Коцабою Л.Д сьогодні на уроках української мови і літератури організували “Поетичний марафон” – декламували поезії великого поета. Шевченкове слово не просто живе, воно набуло ще більшої сили, воно звучить ще палкіше, ще впевненіше, і ми віримо в пророчу могутність поетичних рядків великого Генія.
Шевченківські дні - це щорічні заходи, присвячені вшануванню пам'яті Тараса Григоровича Шевченка, українського поета, письменника, художника та громадського діяча.
У Коршівському ліцеї в ці дні проводились бесіди, лекції, літературні читання, виставки, тематичні уроки, які присвячені значенню творчості Шевченка для української культури.
У ліцеї урочисто відзначили День Єднання – свято, що символізує єдність, силу та незалежність нашої держави.
Учні та вчителі зібралися на лінійку, щоб висловити свою любов до Батьківщини та підтримати ідею єдності українського народу.
Під час заходу подякували всім воїнам, які захищають нас від ворога та боронять нашу країну. А перед тими, хто віддав своє життя, схилили голови у хвилині мовчання.
На завершення всі учасники заходу утворили ланцюг єднання з державним прапором.
Цей ланцюг став ще одним кроком до формування національної свідомості та гордості за нашу країну серед молоді.
11 лютого 2025 року - ДЕНЬ БЕЗПЕЧНОГО ІНТЕРНЕТУ
З нагоди цього дня з учнями 8 класів було проведено урок-тренінг «Безпечний Інтернет». Головною метою було розширити та поглибити знання про безпечний Інтернет та соціальні мережі, сприяти обізнаності учнів про небезпеки, які існують в Інтернеті і про шляхи їх подолання.
Година спілкування практичного психолога Пазюк І. Я. з учнями 5 класів з використанням «Карток сили» С. Ройз на тему : «Ментальне здоров‘я - цінувати своє самопочуття»
З нагоди завершення l семестру 2024-2025 навчального року у Коршівському ліцеї відбувся День подяки.
Здобувачі освіти та педагоги висловили свою вдячність Господу Богу, воїнам ЗСУ за можливість навчатися, розвиватися, реалізовувати свої здібності.
В цей день були нагороджені грамотами, грошовими нагородами та солодкими подарунками 22 переможці ll етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад та конкурсів і 15 педагогів, які їх підготували.
З нами Бог!
Все буде Україна!
Дякуємо меценату Досину Василю Михайловичу за підтримку обдарованої молоді.
З нагоди завершення l семестру 2024-2025 навчального року у Коршівському ліцеї відбувся День подяки.
Здобувачі освіти та педагоги висловили свою вдячність Господу Богу, воїнам ЗСУ за можливість навчатися, розвиватися, реалізовувати свої здібності.
В цей день були нагороджені грамотами, грошовими нагородами та солодкими подарунками 22 переможці ll етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад та конкурсів і 15 педагогів, які їх підготували.
З нами Бог!
Все буде Україна!
Дякуємо меценату Досину Василю Михайловичу за підтримку обдарованої молоді.
Щорічно в Україні з 25 листопада по 10 грудня проводиться Всеукраїнська акція "16 днів проти насильства". Дати проведення акції є символічними. В Коршівському ліцеї було розроблено план заходів для проведення акції, в яких намагалися донести інформацію до здобувачів освіти про насильство та відповідальність за нього.Було проведено ряд заходів практичним психологом Пазюк Іванною Ярославівною та соціальним педагогом Коцабою Уляною Михайлівною. З учнями початкових класів проведені години спілкування, заняття з елементами тренінгу та перегляди змістовних мультфільмів. Із здобувачами освіти середніх класів проведені заняття з елементами тренінгу "Я і колектив", "Кібербулінг або агресія в Інтернеті", "Знай свої права, дитино!", "Скажемо насильству "Ні!", конкурси малюнків "Наші долоні проти насилля", "Долоньки не для биття", акція "НеВдарАпідтягнись". Також у старших класах проводились заняття з елементами тренінгу "Торгівля людьми. Як не стати жертвою?", "Як не стати учасником булінгу у соціальних мережах", години спілкування "Щаслива сім'я без насильства".
В УКРАЇНІ ТРИВАЄ АКЦІЯ "16 ДНІВ ПРОТИ НАСИЛЬСТВА"
З 25 листопада до 10 грудня відбувається щорічна Всеукраїнська акція "16 днів проти насильства".
Генасамблея ООН оголосила 25 листопада Міжнародним днем боротьби за ліквідацію насильства щодо жінок. Щороку в цей день у різних країнах по всьому світу розпочинається акція "16 днів проти насильства". Цей період охоплює такі важливі дати: 25 листопада – Міжнародний день боротьби з насильством щодо жінок; 1 грудня – Всесвітній день боротьби зі СНІДом; 2 грудня – Міжнародний день боротьби з рабством; 3 грудня – Міжнародний день людей з обмеженими фізичними можливостями; 5 грудня – Міжнародний день волонтера; 6 грудня – Вшанування пам’яті студенток, розстріляних у Монреалі; 9 грудня – Міжнародний день боротьби з корупцією; 10 грудня – Міжнародний день прав людини.
Ця кампанія вкотре наголошує, що будь-які прояви насильства над людиною, незалежно від її статі, є порушенням її прав.
Акція "16 днів проти насильства" – це нагода ще раз нагадати громадськості про існування цих проблем у суспільстві, підвищити рівень обізнаності людей щодо усіх форм насильства, продовжити процес створення недискримінаційного простору для життя, розвитку і професійного зростання кожної людини.
Нагадуємо, ґендерно зумовлене насильство — це проблема у сферах громадського здоров’я, ґендерної рівності та прав людини. Повідомляється, що кожна третя жінка у світі зазнає тієї чи іншої форми ҐЗН. За даними МОЗ, в Україні 18% жінок та дівчат віком від 15 до 49 років зазнавали насильства з боку інтимного партнера. Не відкидається, що цей показник може бути заниженим.
На жаль, постраждалих від ҐЗН постійно звинувачують у тому, що вони опинилися не в тому місці, були непристойно вдягнені, ідентифікували себе з певною групою або винесли на загал "домашні" проблеми. Так не має бути! Ніщо не виправдовує жодної форми насильства щодо жінки або дівчини. Насильство, незалежно від того, чи вчиняється воно публічно або приватно, є неприпустимим і порушує права постраждалої людини.
Є такі форми ҐЗН: емоційне знущання, фізичне насильство, сексуальне насильство, включаючи зґвалтування й інші форми сексуального насильства, пов’язані з конфліктом, вербальне насильство та соціально-економічне насильство.
Що робити, якщо ви постраждали від насильства?
Насамперед пам’ятайте, що ви не самотні і не винні в тому, що сталося. Зверніться по медичну допомогу до найближчого закладу охорони здоров’я. Якщо це безпечно, попросіть про підтримку у родини, друзів або сусідів.
Ви також можете звернутися по підтримку до інших спеціалізованих служб або зателефонувати на гарячу лінію (0 800 500 335), яка допомагає постраждалим від ґендерно зумовленого насильства (ҐЗН) в отриманні необхідної допомоги, зокрема направлень до фахівців.
Що ви можете зробити, якщо бачите, що хтось зазнає ҐЗН?
Кожен може зробити свій внесок у запобігання ҐЗН. Підтримуйте зв’язок із жінкою або дівчиною, яка зазнає насильства. Переконайтеся, що це безпечно.
Дізнайтеся, які послуги доступні для постраждалих від ҐЗН у вашому районі. Переконайтеся, що постраждала дала згоду на отримання цих послуг.
Викличте служби екстреної допомоги, якщо постраждалій потрібна невідкладна допомога - 0 800 500 335.
До цієї кампанії також нагадуємо інші номери телефонів, які можуть бути корисними:
1578 – з питань протидії торгівлі людьми;
1588 – з питань запобігання та протидії домашньому насильству, насильству за ознакою статі та насильству стосовно дітей;
0 800 500 335 (безкоштовно зі стаціонарних телефонів ) та 116 123 (безкоштовно з мобільних телефонів) – із запобігання домашньому насильству, торгівлі людьми та гендерній дискримінації;
0 800 505 501 (безкоштовно зі стаціонарних телефонів ) та 527 (безкоштовно з мобільних телефонів) – з протидії торгівлі людьми та консультуванню мігрантів;
0 800 500 225 (безкоштовно зі стаціонарних телефонів ) та 116 111 (безкоштовно з мобільних телефонів) – Національна "гаряча лінія" для дітей та молоді.
6 грудня ми відзначаємо День Збройних Сил України- свято,яке вшановує мужність,героїзм та самовідданість наших захисників,які стоять на варті нашої держави.
Спортивний турнір"Сила в єдності" у Коршівському ліцеї був справжнім святом сили та єдності.Наші учні продемонстрували неабияку витривалість та командний дух!
І плакала свіча в скорботі…
Щороку в четверту суботу листопада в Україні вшановують пам’ять жертв Голодомору 1932–1933 років і масових штучних голодів 1921–1923 і 1946–1947 років.
Напередодні національного пам’ятного дня відбулася інформаційна хвилинка на тему «Чорний хліб памʼяті».
23 листопада о 16 год. запаліть свічку пам’яті й у своєму вікні та долучіться до загальнонаціональної хвилини мовчання!
Свічка пам’яті має миготіти у вікнах усіх українців…
Щоб памятати та щоб не забувати ніколи.
Єдність і свобода роблять нас гідними дітьми нашої країни. Зберігаймо та оберігаймо цей скарб!
З Днем Гідності та Свободи!
У рамках відзначення Міжнародного Дня толерантності (16 листопада) та з метою формування в дітей загальнолюдських, моральних цінностей, задля пропаганди принципів терпимості та розвитку толерантних установ в початкових класах психологічною службою Коршівського ліцею проведено ряд заходів. Робота була спрямована на ознайомлення дітей з поняттями «толерантність»та «толерантна людина», виховувати дружні відносини між учнями, розвивати почуття емпатії, терпіння, доброти та поваги один до одного.
День ментального здоров’я у світі та в Україні відзначається щороку 10 жовтня. Воно покликане звернути увагу на проблеми, пов’язані з психічним станом людини та підтримки людей з подібними захворюваннями. Це - ідеальний привід нагадати, що піклування про себе та про своє ментальне здоров`я - найважливіший крок на шляху до відчуття щастя.
Ментальне здоров’я є важливою складовою психофізичного розвитку здобувачів освіти, що поєднує здоровий дух, гарне фізичне самопочуття та психіку людини із соціальним складником.
У Коршівському ліцеї з метою збереження і зміцнення ментального здоров’я, виховання дбайливого ставлення до власного здоров’я та здоров’я оточуючих, усвідомлення факторів, що впливають на ментальне здоров’я психологічною службою проведено ряд заходів. Ранок у ліцеї розпочався з акції «Обійму за посмішку», яскравою та цікавою була виставка дитячих малюнків «Щастя очима дітей». Практичним психологом Пазюк І.Я. були проведені заняття з елементами тренінгу: «Ти як? Ментальне здоров’я» (5 класи) та «Мій шлях до ментального здоров’я» (7 класи), практичною частиною яких були вправи та техніки ,що допомогають заспокоїтися, впоратися зі страхом, тривогою. Соціальним педагогом Коцабою У.М. були проведені години спілкування : «Здоровим бути – круто!»(6 класи) та «Ментальне здоров’я : як його зберегти»(9 класи).
Вибори учнівського самоврядування – це важлива подія, яка допомагає учням отримати практичний досвід демократії, відповідальності та співпраці.
Здобувачі освіти мали можливість обрати своїх представників, які будуть захищати їхні інтереси, організовувати різні заходи та сприяти поліпшенню життя в ліцеї.
За результатами голосування головою учнівського самоврядування обрано Жигалюка Богдана, учня 10 класу.
Бажаємо Богдану:
- сміливості приймати важливі рішення та відстоювати інтереси здобувачів освіти;
- лідерських якостей, які будуть надихати інших слідувати за тобою;
- енергії та ентузіазму для реалізації цікавих проєктів та ініціатив;
- терпіння та мудрості в спілкуванні з учнями, вчителями та адміністрацією.
Щороку в закладах освіти проводиться місячник "Увага! Діти на дорозі!".
В рамках цього місячника в Коршівському ліцеї проходили профілактичні заходи з безпеки дорожнього руху, головною метою яких є збереження життя і здоров'я дітей на дорогах.
Традиційно 21 вересня відзначають Міжнародний день миру. Сьогодні мир в Україні не є абстрактним поняттям,це усвідомлене бажання усіх українців.
У Коршівському ліцеї сьогодні проведено цікаву гру-квест "Я за мир на рідній землі", а також цікаву вікторину для учнів "Мир- мова щастя".Учні поділились своїми думками,що для них означає це слово і побажали миру всім українцям.
З метою пропаганди здорового способу життя з 09.09-13.09.24р. в Коршівському ліцеї проводився Тиждень фізичної культури та спорту, адже "Здоров'я кожної людини- це його багатство".
Весело,із азартом та завзяттям проходив цей тиждень.
28 червня о 10 годині в комп'ютерному класі закладу освіти відбудеться звіт директора Коршівського ліцею за підсумками роботи у 2023 - 2024 н.р.