Project news
Найзахопливіші детективи для підлітка
Wizeclub Education: курси додаткової освіти в Україні
Що робити, якщо болить поперек
Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Мобільні додатки для підтримки організації навчання та співпраці в освітньому процесі
Школа англійської для дітей: важливість навчання та як вибрати кращу школу
Хто такий Зевс?
Вивчаємо англійську за допомогою читання
Благодійність та соціальна відповідальність бізнесу
Як обрати надувний басейн?
Як створити і розкрутити групу у Фейсбуці без блокування
Практичні рекомендації по вибору школи англійської мови
Options for checking articles and other texts for uniqueness
Різниця між Lightning та USB Type-C: одна з відмінностей iPhone
Столична Ювелірна Фабрика
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
iPhone 11 128 GB White
Програмування мовою Java для дітей — як батьки можуть допомогти в навчанні
Нюанси пошуку репетитора з англійської мови
Плюси та мінуси вивчення англійської по Скайпу
Роздруківка журналів
Either work or music: 5 myths about musicians and work
На лижі за кордон. Зимові тури в Закопане
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Огляд смартфону Самсунг А53: що пропонує південнокорейський субфлагман
БЕЗПЕКА В ІНТЕРНЕТІ
Вітаємо з Днем Вчителя!
Портал E-schools відновлює роботу
Канікули 2022
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Voting
Як Вам новий сайт?
Total 14 common:people_all_forms

Новини

З 16 по 24 березня триває Національний тиждень читання поезії 2024
«Ріки незмінно течуть додому».
Тема Тижня поезії – «Дім», а гаслом став рядок із вірша Ірини Шувалової «Ріки незмінно течуть додому».
В рамках Всеукраїнської акції в бібліотеці Коршівського ліцею триває виставка "Поезія Духовного лідера народу -Тараса Шевченка", відбувся челендж "Поезія яку знаємо напам'ять" та "Поезія з окопів".
Особливе місце в цьогорічній акції займає "Поезія з окопів" з глибокою шаною і любов’ю до тих, хто береже й відвойовує наші доми й до тих, хто за дім віддав найцінніше.

24 березня о 18:31 | Андріїшин Н. В. | no comments

14 березня проведено годину спілкування на тему:"Український доброволець - взірець патріотизму".
Діти уважно слухали розповідь вчителя про заснування свята, про добровольців, які за покликом власного серця стали на захист нашої Батьківщини і рідної землі. Переглянули відео, вшанували хвилиною мовчання героїчний подвиг воїнів, які загинули внаслідок війни проти України.

14 березня о 16:47 | Андріїшин Н. В. | no comments

Ми вклоняємось перед Великим Кобзарем, який своїм життям, своєю наскрізною українською вдачею, своїм безсмертним словом – є прикладом невтомного борця за волю, правду, мир та єднання.
З метою вшанування видатного сина українського народу – Тараса Григоровича Шевченка, популяризації спадщини Великого Кобзаря було проведено захід «З любовʼю в серці, з вірою в душі! Шевченкове слово»

8 березня о 20:04 | Андріїшин Н. В. | no comments

На виконання плану роботи відділу освіти, молоді та спорту, культури, туризму Коршівської сільської ради на 2023 – 2024 н.р. та з метою пошуку нових форм методичної роботи у Коршівському ліцеї 28 лютого 2024 року проведено педагогічні студії керівників закладів загальної середньої освіти. Директор ліцею Марусяк Л.М. ознайомила учасників студії з досягненнями ліцею та родзинками методичної роботи Коцаби Л.Д., Васильчишин Н.М., Іваничука В.Й., Андріїшин Н.В.; поділилася досвідом роботи з питання «Документообіг закладу освіти: коротко про головне». Заступник директора з навчально-виховної роботи Мотрук Н.Ю. активізувала всіх учасників під час педагогічного воркшопу «НУШ у дії», заступник директора з виховної роботи Тринога М.І. презентувала перед керівниками модель виховної роботи закладу освіти, вчитель української мови та літератури Мацюк Л.В. продемонструвала свою майстерність та артистичність своїх вихованців під час інсценізації ремінісценції п’єси Г.Квітки-Основ’яненка «Сватання на Гончарівці».

28 лютого о 18:36 | Андріїшин Н. В. | no comments

24 лютого 2022 року розділило життя українців на "до" та "після". До цього люди жили у світі відносної стабільності та комфорту. Повномасштабне вторгнення Росії в Україну стало моментом, який зруйнував безпечний світ.
Ми вже ніколи не будемо такими, як раніше. Ці два роки змінили уявлення українців про те, що в житті є важливим, а що другорядним. За ці два роки ми зрозуміли, як важливо вірити у наші сили оборони та допомагати їм.
Сьогодні у молитві схиляємо голови у памʼять про українців, чиї життя забрала війна.

24 лютого о 15:06 | Андріїшин Н. В. | no comments

З метою сприяння всебічному розвитку пізнавальної активності учнів, їх творчих здібностей, інтересу до хімії, розвитку логічного мислення, кмітливості, виховання цілеспрямованості, упевненості в собі, формування життєвої й соціальної компетентностей, навичок безпечного поводження з речовинами у побуті та на виробництві, було проведено у рамках тижня Хімії та Біології відкритий урок хімії у 8-Б класі. Учні продемонстрували уміння складати і називати формули,виконували різні інтерактивні вправи.
Було проведено конкурс учнівських стінівок, а також учні 9-10 класів продемонстрували захопливі хімічні експерименти.

23 лютого о 18:08 | Андріїшин Н. В. | no comments

Змістовно і цікаво 23 лютого на базі Коршівського ліцею відбулося засідання методичного об’єднання вчителів математичного циклу. Учні ліцею разом з учителями поринули у царство фізичних експериментів . Спочатку на уроці в 7-а класі «Тиск твердих тіл на поверхню. Сила тиску» ( вчитель Досин Наталія Романівна) учні засвоїли нові знання про тиск як фізичну величину, способи збільшення та зменшення тиску твердих тіл на поверхню, навчилися аналізувати різні ситуації, зрозуміли значущість набутих знань для повсякденного життя. Потім на позакласному заході-змаганні «Фізична естафета» між учнями 8-х класів (вчитель Максим’юк Людмила Григорівна) де учні мали можливість доповнити і поглибити знання, розвинути інтерес до предмету через використання фізичних законів у різних професіях, а також розвинути компетенції, яких потребує сучасне життя.

23 лютого о 15:13 | Андріїшин Н. В. | no comments

Людино! Бережи те, що маєш! Кожен повинен пам’ятати про те, що є лише частинкою природи, а не царем над нею. Якщо ми не будемо дбати про природу, то знищимо і себе.
21 лютого в Коршівському ліцеї було проведено тренінг «Екологічна культура – необхідна складова нашого майбутнього». Десятикласники під керівництвом вчительки біології та екології Васильчишин Наталії Миколаївни обговорили проблеми довкілля та можливі шляхи їх вирішення, участь кожного екосвідомого громадянина у збереженні біосфери.

22 лютого о 18:12 | Андріїшин Н. В. | no comments

Сьогодні на базі Коршівського ліцею проведено змагання з футзалу серед юнаків у рамках ІІ етапу змагань "Пліч-о-пліч: Всеукраїнські шкільні ліги"
Юні спортсмени показали командну гру та високі досягнення з футзалу. За підсумками проведених змагань визначено лідерів турніру:
- I місце виборола команда Коршівського ліцею;
- II місце команда Жукотинської гімназії;
- III місце команда Ліснослобідської гімназії

22 лютого о 18:10 | Андріїшин Н. В. | no comments

21 лютого, у Міжнародний день рідної мови, уроки української мови та літератури в Коршівському ліцеї розпочинались інформаційною хвилинкою «Мова – це держава, це нація».
Зараз усюди говорять про те, що важливо вивчати українську мову. Знання рідної мови завжди починається зі шкільної лави. Одна з найголовніших цілей уроків української – зацікавити дітей нею настільки, щоби вони хотіли вивчати її, дбаючи про чистоту та культуру спілкування рідною мовою у повсякденні. Звісно, нерідко стандартних занять для цього недостатньо. Тому в 6-А класі було проведено урок-конкурс, де команди брали участь у різних видах інтелектуальних змагань, демонструючи знання програмового матеріалу, логічне мислення, активну громадянську позицію.
Для України сьогодення цей день є надважливим та актуальним як ніколи, адже виборюючи свободу для всіх українців, ми так само звільняємо мову від негативного впливу ворога та наклепів про “нарєчіє”.

21 лютого о 18:14 | Андріїшин Н. В. | no comments

Єдність - це спільний порив нашої громадянської свідомості, нашого непереможного духу для захисту України, зміцнення її обороноздатності, економіки і духовності.
Наша єдність має залишитись міцним ланцюгом, який захищає та оберігає всіх нас і Україну не тільки в цей день, а й на віки. Тільки разом ми сильні, бо наша сила - у єдності. Разом і спільними зусиллями - до ПЕРЕМОГИ!
У єдності - наша сила!

16 лютого о 17:45 | Андріїшин Н. В. | no comments

Сьогодні на базі Коршівського ліцею відбулися змагання з волейболу серед учнів 8-9 класів у рамках проєкту “Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» під гаслом - «РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО».
У змаганнях взяли участь юнаки:
Коршівського ліцею,
Лісківської гімназії,
Жукотинської гімназії,
Черемхівської гімназії,
Ліснослобідської гімназії.
I місце - команда Коршівського ліцею,
II місце - команда Лісківської гімназії,
III місце - команда Жукотинської гімназії.
Нехай ці змагання стануть натхненням для подальшого розвитку і досягнень. Подальших перемог і спортивних успіхів усім учасникам

14 лютого о 17:23 | Андріїшин Н. В. | no comments

Свято, яке відзначається молоддю щорічно - День Валентина.
У нашому ліцеї пройшов захід "Яка ти козачка? Який ти козак?"
Цей захід створено з метою відзначити День Валентина та зробити його незабутнім для всіх.
Учні співали пісні, показували спритність, силу та розум у різноманітних конкурсах та вікторинах.
Учасники отримали багато веселощів, позитивних емоцій та приємного спілкування.
Під час повітряної тривоги продовжили захід в укритті і провели цей час цікаво і енергійно.

1 лютого о 17:29 | Андріїшин Н. В. | no comments

Талант і творча особистість стають сьогодні запорукою інтелектуального розвитку країни, а також є фактором національного престижу. Всеукраїнські учнівські олімпіади з базових дисциплін – це визнання обдарувань учнів, їх знань, предметної компетентності, навичок пізнавальної та творчої активності.
Щира подяка учням за високу результативність та гідне представлення нашого ліцею, батькам за підтримку в цей нелегкий час.
Пишаємось Вами!!! Бажаємо цілеспрямованості, невичерпної енергії, досягнення нових життєвих висот та подальших успіхів!

29 грудня 2023 о 09:02 | Андріїшин Н. В. | no comments

З 25 листопада по 10 грудня у Коршівському ліцеї проводилась Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства». Її метою було збільшити розуміння та обізнаність про всі форми насильства, популяризувати цінності ненасильства, толерантності та взаємної поваги, попередити прояви жорстокості та насилля.
Упродовж всього періоду психологічною службою ліцею проведено ряд заходів. Так, практичним психологом Пазюк І.Я. проведено тренінгові заняття :«Ми - проти насильства» (5 класи), «Насильство. Як вміти себе захистити» (7 класи), « Безпечний інтернет та соціальні мережі» (10, 11класи), вікторина «Безпечний інтернет»(8 класи).У Міжнародний день прав людини з учнями 9 класів проведені тренінгові заняття : «Знай свої права, дитино» (9 класи),а у Міжнародний день людей з обмеженими фізичними можливостями - заняття з елементами тренінгу «Друзі з особливими потребами» (3 клас). Крім того,учні 9, 11класів могли пройти інтерактивний квест «Шукаєш роботу? Перевір власні сили».
Соціальним педагогом Коцабою У.М. проведена година спілкування на тему : «Будуємо світ без насильства» (7 класи), цікавою та змістовною була бесіда з учнями : «Насилля в сім’ї» (5 класи ).З учнями 9 класів переглянуто і обговорено відео : «Що таке булінг? Яким він буває та як спробувати його позбутися ?», а з учнями 3 класів - «Скажи булінгу «Ні!» 5 мультфільмів, які навчають цінувати кожного».
Цікавою була виставка малюнків учнів «Наші долоньки проти насильства» (5класи) та «Світ без насильства» (6 класи).

11 грудня 2023 о 17:53 | Андріїшин Н. В. | no comments

Бібліотека Коршівського ліцею долучилась до
НАЦІОНАЛЬНОГО ТИЖНЯ ЧИТАННЯ -2023, організованого Українським інститутом книги.
Національний тиждень читання триває з 4 до 10 грудня 2023 року. Вікторина "Бібліотечні ерудити" та екскурсія книгосховищем для наймолодших читачів бібліотеки. #тижденьчитання2023 #бутисвоїми.

10 грудня 2023 о 17:58 | Андріїшин Н. В. | no comments

21 листопада 2023 року у Коршівському ліцеї відзначили День Гідності та Свободи
День Гідності і Свободи – це, перш за все, наш унікальний український спосіб відстоювати власні громадянські свободи, права і свій вибір творити майбутнє. Цей день – певне нагадування про волелюбність і мужність нашого народу, його прагнення до демократії, вшанування національних інтересів держави і права людини.
"Май гідність у серці, свободу - в душі,
А волю нащадкам своїм збережи!"

21 листопада 2023 о 17:54 | Андріїшин Н. В. | no comments

10 листопада 2023 року в стінах Коршівського ліцею стартував ХIV Міжнародниймовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. Він проходитиме в кілька етапів. Так, для здобувачів освіти було проведено І етап (шкільний), під час якого вони виконували завдання, теми яких пов’язані з культурою, мораллю, духовними цінностями українського народу.
У Конкурсі взяв участь 21 учень 5-11 класів Коршівського ліцею, Лісківської гімназії, Жукотинської гімназії.
Конкурсанти виявили грунтовні знання з шевченкознавства та індивідуальний творчий підхід.
Щиро вітаємо переможців І етапу та вболіваємо за них під час проведення ІІ етапу.
Жигалюк Олексій – 5 клас, Коршівський ліцей, вч.Коцаба Л.Д.
Мосійчук Софія – 6 клас, Коршівський ліцей, вч.Коцаба Л.Д.
Мацюк Євгенія – 7 клас, Коршівський ліцей, вч.Мацюк Л.В.
Романчук Анна – 8 клас, Жукотинська гімназія, вч.Семчук С.М.
Смалюга Денис – 9 клас, Жукотинська гімназія, вч.Семчук С.М.
Курилів Вероніка 11 клас, Коршівський ліцей, вч.Мацюк л.В.
Дякуємо учням за активну участь у конкурсі, педагогам за допомогу та підготовку. Пам’ятаймо, що найглибшою пошаною для Тараса Шевченка є наша любов до своєї Батьківщини і рідної мови.

10 листопада 2023 о 18:01 | Андріїшин Н. В. | no comments